top of page
05.jpg

MŪSU TEHNOLOĢIJA

Ilustratīvs piemērs koģenerācijas stacijai ar četrām  gazifikācijas iekārtām:

shema_02.png

1 - Šķeldas padeve

2 - Šķeldas kalte

3 - Sijātājs

4 - Tvertnes (24h rezerve)

5 - Gazificētāji

6 - CHP iekārtas

FORTES gazifikatori sasniedz līdz pat 30% elektrisko efektivitāti un degvielas izlietojumu līdz 90%. Vienas šādas sistēmas elektriskā jauda ir līdz 140 kWel un siltuma jauda līdz 280 kWth. Enerģiju ražojošās sistēmas papildus ir aprīkotas ar koksnes gāzes filtrēšanas un dzesēšanas sistēmām, pelnu izvadīšanas un avārijas dzesēšanas sistēmām. 

Izmantojam inovatīvu kokgāzes attīrīšanas sistēmu, kas ar karstā  gāzes filtra palīdzību attīra gāzi un gazificē kokogļu smalkās daļiņas gāzes filtrā. Minētais process nodrošina iespējami augstāko izmantotās biomasas lietderīgo izlietojumu, turklāt iekārta darbojas bez darvas atlikumiem. 

Piedāvājam modulārus risinājumus gan maziem projektiem, gan lielākām stacijām ar uzstādīto jaudu līdz 2000kWel/ 4000kWsilt. 
fortex_container_solution_new.png
plant_14-1.png

Konteinera risinājums ar vienu iekārtu

Šķeldas CHP stacija ar 14 iekārtām

CHP

Izvēloties visefektīvākos MAN dzinējus, sadarbojamies ar nozares līderiem, kuru dzinēji ir īpaši pielāgoti darbam ar kokgāzi.

chp_600.png
software_2024.png

PROGRAMMATŪRA

Mūsu pašu izstrādā gazifikācijas kontroles programmatūra darbojas ar nozares vadošo ražotāju iekārtām. Pateicoties detalizētām vizualizācijām, tā nodrošina izcilu lietotāja pieredzi. Īpaša uzmanība pievērsta tam, lai nodrošinātu attālinātu piekļuvi mūsu produktiem, un platforma būtu viegli integrējama SCADA un vadības sistēmās.  

bottom of page