top of page

ENERĢĒTISKĀ NEATKARĪBA AR VIETĒJIEM RESURSIEM

Koģenerācijas stacijas, kuru pamatā ir gazifikācijas tehnoloģija ar elektrisko jaudu līdz 140kWel un siltuma jaudu līdz 280kWth

SERVICES

PAKALPOJUMI

ikona_01.png
PROJEKTĒŠANA

Projektēšana un plānošana pilnam koģenerācijas ražošanas ciklam – no šķeldas uzglabāšanas, žāvēšanas, sijāšanas, koksnes gazifikācijas un attīrīšanas līdz siltuma un elektroenerģijas ražošanai.

ikona_02.png

RAŽOŠANA

Izgatavojam koksnes gazifikācijas sistēmas un kaltes, izvēloties jomā pieredzējušākos apakšuzņēmējus. 

ikona_03.png

MONTĀŽA

Iekārtu piegāde un montāža objektā.

ikona_04.png

SERVISS UN UZRAUDZĪBA

Stacijas uzraudzība un atbalsts 24/7.

PRODUKTI

KOĢENERĀCIJA

Enerģijas iegūšanas tehnoloģiskais process, kur vienlaicīgi tiek ražots gan siltums, gan elektroenerģija, tā nodrošinot maksimālu energoresursu izmantošanas efektivitāti.

KOKSNES GAZIFIKĀCIJA

Tehnoloģija, kas biomasu (šķeldu) pārveido koksnes gāzē. Iegūtā kokgāze tiek izmantota elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanā, kā arī citiem vērtīgiem blakus produktiem, - piemēram, ķīmiskām vielām, degvielai un mēslojumam.

FORTES uzstāda koģenerācijas stacijas, nodrošinot pilnu tehnoloģisko ciklu - no šķeldas uzglabāšanas, žāvēšanas, sijāšanas, koksnes gazifikācijas un attīrīšanas līdz koģenerācijai - siltuma un elektroenerģijas ražošanai. 

shema_03.png

ILGTSPĒJĪGA ATJAUNOJAMĀ ENERĢIJA

No koksnes atlikumiem mežā saražotā kokgāze tiek pārveidota par zaļo elektroenerģiju un siltumu 

ABOUT

PAR MUMS

01_fortes_2002.png
Technology company specializing in the development of wood gasification systems for more than 10 years.
01_fortes_MW.png
In cooperation with industry leaders and long-term partner SIA NODUS we have developed several biomass cogeneration plant projects both in Latvia and Croatia: the smallest plants with a capacity from 0.14 MW electrical / 0.3 MW thermal and biggest up to 1.2 MW electrical / 2.4 MW thermal power.
01_fortes_8300.png
​The cogeneration equipment developed exceeds 8000 operating hours per year.

SPĒCĪGA PARTNERĪBA

logo_liels_1718x1626_transparent.png
Sadarbībā ar SIA “Nodus” realizēti vairāki koģenerācijas staciju projekti, uzkrājot pieredzi un veiksmīgi attīstot inovatīvu koksnes gazifikācijas tehnoloģiju.  

JAUNUMI & PUBLIKĀCIJAS

“ŠIS PROCESS CENU ZIŅĀ IR KRIETNI IZDEVĪGĀKS PAR DABASGĀZI.. TEHNOLOĢIJU IR IESPĒJAMS INTEGRĒT JAU ESOŠAJĀS DABASGĀZES STACIJĀS”
DIENAS BIZNESS, 07/2022

bilde01_600.png

SIA ''Fortes’’  08.06.2022 noslēdza ar LIAA līgumu  Nr. SKV-L-2022/234 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros,   ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. 

bottom of page